Наші адвокати мають досвід в захисті інтересів наших клієнтів. Ми концентруємось на міжнародних арбітражних процесах, включаючи випадки неправомірної вигоди, відповідальності за якість продукції, недобросовісності в розрахунках, тощо. Ми також готові надати допомогу та представницькі послуги з цивільних і господарських справ в судах по всій Україні. 

 Зверніться по усну або письмову консультацію до фахівців компанії «ЛАТУНІЯ»!

Попередня бесіда по телефону або в офісі зможе зекономити безліч Вашого часу і грошей та вберегти від помилок. Розумні витрати на консультацію з досвідченим фахівцем і Ви вже знаєте напрямок, за яким слід діяти.

В процесі підготовки письмової консультації не лише буде проаналізовано чинне законодавство України та судова практика з поставленого Вами питання, а також надано аналіз представлених Вами документів. Крім того, письмова інформація для багатьох людей сприймається набагато краще, до неї можна буде звернутися у будь-який момент, перечитати декілька разів.

Для отримання усної консультації без візиту до нашого офісу необхідно:

Зателефонувати по телефону

+38 067 329 90 02 або

+38 067 329 90 03, або

+38 063 237 59 59

повідомити суть питання та отримати консультацію або написати короткий опис питання, контактну інформацію, бажаний спосіб отримання усної консультації (по телефону, скайпу, в офісі) та бажаний час для дзвінка спеціаліста компанії через "Форму зворотнього зв'язку"

 

Для отримання письмової консультації необхідно:

1. Заповнити форму, в якій зазначити короткий опис проблеми, питання, на які Ви бажаєте отримати відповідь та бажані строки отримання письмової консультації з допомогою "Форми зворотнього зв'язку для отримання письмової консультації"

2. Оплатити вартість консультації, розмір якої повідомлять наші експерти.

3. Отримати письмову консультацію.

 

 • Міжнародний комерційний арбітраж

  Міжнародний комерційний арбітраж

  Збільшуюча кількість багатонаціональних компаній та міжнародних операцій неминуче призвели до зростання комерційних спорів, що перетинають національні кордони.

  Відповідно до норм міжнародного права "арбітраж" означає розгляд спорів арбітрами, призначеними за кожним окремим справі (арбітраж ad hoc), або постійними арбітражними органами, наприклад, в Україні таким органом є Міжнародний комерційний арбітражний суд при Торгово-промисловій палаті України. Державні господарські (раніше арбітражні) суди, хоча і називалися "арбітражними", за нормами міжнародного права такими не були і не є. Це просто державні судові органи, наділені правом розглядати спори між господарюючими суб'єктами певної категорії.

  Розгляд міжнародних комерційних суперечок у комерційних арбітражних судах (третейських судах) має ряд переваг перед розглядом цих спорів у державних арбітражних судах. Рішення комерційного арбітражу обов'язкові для виконання сторонами, а міжнародні договори забезпечують їх виконання в багатьох країнах, що не можна сказати про рішення державних судів, виконання яких у більшості держав є неможливим. У комерційному арбітражі справи слухаються у приватному, нейтральному складі з найменшими формальностями. Крім того, вони зазвичай вирішуються набагато швидше і з меншими витратами, ніж у державних арбітражних судах, при цьому публічна розголос матеріалів справи, а також сам факт звернення до арбітражу, допускаються лише за згодою сторін. 

  Наші адвокати, враховуючи міжнародну практику, успішно проводять арбітражні процеси в Україні та за кордоном, представляючи інтереси та консультуючи клієнтів у комерційних та інвестиційних спорах, спорах, пов'язаних з діяльністю спільних підприємств, ліцензуванням, страхуванням і в інших суперечках.

  Підготовка до вирішення спорів починається за довго до того, як ділові відносини сформувалися і суперечка виникла. Ми допомагаємо скласти найбільш підходящу арбітражне застереження в комерційному контракті про врегулювання суперечок, які ще не виникли, але можуть виникнути у зв'язку з намічається діяльністю клієнта за даним контрактом з його контрагентом. У цьому випадку наші клієнти вже підготовлені до цих спорах, вони знають, як і де спірна ситуація буде розв'язуватися, яка мова буде використовуватися, матеріальне право якої держави буде застосовуватися при вирішенні спору і які формальності повинні бути дотримані.

  Складання арбітражного застереження для міжнародних комерційних контрактів є важливим компонентному правових послуг, що надаються нами в області міжнародного арбітражу. Ми даємо поради по формі арбітражного застереження, яка б найкращим чином задовольняла вимогам конкретної комерційної операції, готуємо необхідні документи. Вибір арбітрів є вирішальною частиною будь-якого арбітражу. Ми допоможемо визначити і вибрати арбітрів, найбільш підходящих для розгляду конкретної справи.

  Фахівці нашої фірми представляють наших клієнтів як в Україні, так і за кордоном, у справах, які мають безпосереднє відношення до міжнародного арбітражу, наприклад, таким як примусове виконання арбітражних рішень, попереднє забезпечення позовних вимог, підтвердження або скасування арбітражного рішення. В іноземних державах з метою успішного вирішення справи ми можемо залучати до роботи місцевих адвокатів, які спеціалізуються в області процесуального права.

  Ми пишаємося тим фактом, що вносимо істотний внесок у розвиток і подальше поширення методів альтернативного вирішення спорів як в Україні, так і на міжнародному рівні. Наші юристи примножують свій багаторічний досвід у сфері Міжнародного арбітражу успішними арбітражними рішеннями.

  Ми консультуємо клієнтів та надаємо послуги з усіх, повязаних з міжнародним арбітражем питань, включаючи:

  вибір міжнародної арбітражної інституції при укладанні зовнішньо-економічних контрактів купівлі-продажу товарів та надання послуг;

  вибір застосовного права;

  складання та узгодження арбітражних застережень та окремих арбітражних угод;

  підготовка зовнішньоекономічних контрактів, угод; 

  доарбітражні переговори з врегулювання міжнародних суперечок і погашення заборгованості;

  правова експертиза наданих документів і типу заборгованості, вироблення оптимального варіанту погашення заборгованості;

  проведення аналізу та оцінки перспективності арбітражного справи;

  структурування арбітражних застережень в складних міжнародних трансакціях;

  супровід в процесі переговорів щодо мирного врегулювання суперечок, складання проектів та укладення мирових угод;

  визнання і приведення у виконання іноземних арбітражних рішень в Україні та за кордоном;

  пошук актуальних даних про боржника і його активах;

  підготовка позовної заяви та матеріалів для подачі в міжнародні арбітражні інстанції;

  представництво інтересів замовника в міжнародних арбітражних комерційних судах;

  розв'язання складних комерційних суперечок в Міжнародному комерційному арбітражному суді при Торгово-промисловій палаті України;

  представництво при оскарженні рішень комерційних арбітражних судів;

  визнання і приведення у виконання іноземних арбітражних рішень;

  встановлення ліквідних активів боржника, накладення на них арешту, оцінка та примусова реалізація майна боржника для погашення заборгованості за арбітражним рішенням, тощо.

   

  Більш повно про представництво нашими юристами Ваших інтересів в такій арбітражній інституції в Україні як МКАС при ТПП України Ви можете дізнатись в розділі Представництво інтересів в МКАС при ТПП України

 • Представництво інтересів в МКАС при ТПП України

  Представництво інтересів в МКАС при ТПП України

     Здійснюючи зовнішньоекономічну діяльність, українські компанії іноді стикаються з несумлінними іноземними контрагентами, які не виконують своїх контрактних зобов'язань належним чином, що призводить не тільки до збитків, а й до застосування до компанії санкцій з боку державних фіскальних органів.

     Закон України «Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті» передбачає пеню за не повернення валютної виручки. 

 • Послуги для іноземних підприємств і громадян в Україні

  Послуги для іноземних підприємств і громадян в Україні

  Послуги для іноземців

  Наша компанія надає юридичні послуги для іноземців в Україні та Польщі. Ми представимо Ваші інтереси в державних органах з питань оформлення документів в Україні і Польщі. Ми готові надати юридичну консультацію з питань шлюбу в Україні, реєстрації та оформлення посвідки на тимчасове проживання, дозволу на працевлаштування та громадянства України.

  Досвідчена команда юристів компанії «ЛАТУНІЯ» спеціалізується на вирішенні питань іноземних громадян в Україні та Польщі. Основна наша мета полягає не тільки в тому, щоб зробити професійну юридичну консультацію доступною для громадян будь-якої країни, які прибули або мають інтереси в Україні, але й зробити Ваш візит в Україну максимально комфортним та цікавим.

   

 • Юридичні та представницькі послуги для підприємств та громадян України

  Юридичні та представницькі послуги для підприємств та громадян України

  Компанія «ЛАТУНІЯ» надає широкий спектр юридичних послуг найвищої якості не тільки своїм корпоративним клієнтам, а й вирішує приватні питання громадян.


  Спеціалізація компанії в цій області охоплює широкий перелік питань, які потребують індивідуального підходу, зважених рішень і значного практичного досвіду в їх вирішенні.

  До основних видів юридичних та адвокатських послуг відносяться такі напрямки юридичної практики:

   
   
 • Автоекспертиза

  Автоекспертиза

  Що таке автоекспертиза. 
  Хочете дізнатися більше про автоекспертизу?

  Автоекспертиза (авто-товарознавчої дослідження) оцінює стан автомобіля і його технічні характеристики.

  Автоекспертиза необхідна в двох випадках: або для незалежної оцінки автомобіля, або для оцінки пошкоджень автомобіля після ДТП.