«ЛАТУНіЯ» - Про нас

 

Юридична консалтингова фірма «ЛАТУНІЯ» створена в 2015 році шляхом об'єднання зусиль, досвіду і знань економістів, юристів і адвокатів, вже практикуючих в той час в різних галузях господарства. Ви запитаєте, що означає назва "ЛАТУНІЯ"? Дана назва походить від поєднання слів "Legal" - правовий, узаконений, "Trade" - професія, правочин, торгівля, "Unia" (пол.) - союз, об'єднання, що разом становить мету нашої діяльності - "Legal & Trade Unia" - "LATUNIA"- Об'єднання професіоналів права і бізнесу. Ми існуємо і працюємо не тільки в Україні, але і в Польщі.

З часу створення компанії сформувалася команда професіоналів, які мають значний досвід в різних сферах юриспруденції і бізнесу. Компанія "ЛАТУНІЯ" є членом Торгово-промислової палати України та займає головний офіс в її приміщенні в місті Києві (Україна).

Наша компанія фахівців готова надати будь-яку юридичну допомогу юридичним та фізичним особам від незначної юридичної консультації до представництва інтересів в суді по складним категоріям справ: витребування майна з чужого незаконного володіння, визнання правочинів недійсними, спори з нерухомістю та житлом, визнання актів державних органів недійсними, захист у кримінальному процесі.

Розуміючи, що будь-яка проблема клієнта для нього найголовніша, ми не розставляємо пріоритети в нашій роботі в залежності від значимості справи. Навпаки, маючи багатий досвід роботи, наші юристи знають, що у більшості самі «прості» доручення можуть приховувати в собі серйозні юридичні казуси і вилитися в протистояння інтересів багатьох зацікавлених осіб.

Принципи нашої роботи засновані на достатності наданої послуги та головному правилі адвоката «Не нашкодь». Тому ми завжди залишаємо право вибору за клієнтом. Якщо проведена юридична консультація є достатньою, ми не нав'язуємо необхідність укладання угоди з адвокатом на представництво інтересів, переслідуючи свої комерційні цілі.

Нерідко адвокату доводиться боротися зі свавіллям чиновників і державних службовців. В окремих випадках, якщо це виправдано, ми залучаємо громадськість та ЗМІ, щоб з їх допомогою натиснути на свавільного «діяча» і надати справі суспільний резонанс.

З урахуванням міжнародної практики ми супроводжуємо арбітражні процеси, представляючи інтереси та консультуючи клієнтів у комерційних спорах, спорах, пов'язаних з діяльністю спільних підприємств, страхуванням та інше. Значного досвіду фахівці фірми досягли в супроводженні транспортних справ та в сприянні виконанню на території України рішень іноземних арбітражів.

Підготовка до вирішення міжнародних комерційних спорів починається за довго до того, як ділові відносини сформувалися і суперечка виникла. Ми допомагаємо скласти найбільш правильне арбітражне застереження в комерційному контракті про врегулювання суперечок, які ще не виникли, але можуть виникнути в ході комерційної діяльності клієнта за даним контрактом з його контрагентами. У цьому випадку наші клієнти вже підготовлені до цих спорів, вони знають, як і де спірна ситуація буде розв'язуватись, яка мова буде використовуватись, матеріальне право якої держави буде застосовуватись при вирішенні спору і які формальності повинні бути дотримані.

    •  

     

  • Наша команда

    КЛИМЧУК АНДРІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ

    Климчук А.В. магістр права, міжнародний арбітр Міжнародного комерційного арбітражного суду при ТПП України, Арбітражного суду при Торговій палаті в м. Новий Томишль (Польща), автор публікацій з актуальних правових тем в журналі "Право України", в газеті «Правовий тиждень» та інших українських та зарубіжних видань. Деякі матеріали проведених гучних справ фірми використані в телепрограмі «Гроші».