• Соняшникова олія

  Коли поглянеш на пляшку із соняшниковою олією, одразу перед очима постає золотаве поле соняхів, що ростуть на безмежній ниві в теплий літній день. Олія ніби й справді увібрала у себе енергію сонця, щедрість літа та природи. Це дивовижне  природне і людське творіння - сьогодні найпопулярніше  і найнеобхідніше для людей.


  Соняшникова олія  - це той унікальний продукт, який не містить холестерину, чим сприяє міцному здоров’ю та справляє загальний позитивний вплив на організм людини, захищаючи його від різних недуг.  А ще олія містить у собі масу вітамінів і корисних мікроелементів, які вкрай  потрібні людині, зокрема, вітамін молодості Є, вітамін А, який надає цьому продукту золотавого сонячного кольору, і вітамін Д, які позитивно впливають на людський організм, надаючи довголіття, чудовий зір та міцність організму.


  Уявити наш стіл, без соняшникової олії просто неможливо. Вона надає салатам приємної смакоти, випічці – ніжного смаку та можливості довше зберігатися, першим та другим стравам – легкого засвоєння організмом, який відплатить за це міцним здоров’ям.

  Олія – це дивовижний продукт, подарований природою й людьми для нашого довголіття, постійної енергійності та щоденної бадьорості. 

 • Високоолеїнова рафінована соняшникова олія

  Високоолеїнова рафінована соняшникова олія, вироблена в Україні і постачається ТОВ «Латунія»:

  незамінна на кухні - вдома, в ресторані тощо та ще й при цьому:

  - має високий вміст вітаміну Е в порівнянні з іншими харчовими оліями,

  - є прекрасним природним антиоксидантом,

  - добре зміцнює імунітет, зменшує ризик виникнення ракових захворювань і захворювань серцево-судинної системи у людей,

  - містить омега-3, омега-6, омега-9.

  Термін зберігання високоолеїнової олії в пляшках становить 24 місяці. Також високоолеїнова олія витримує більшу кількість смажень при використанні її там, де готується багато їжі.

  Високоолеїнова соняшникова олія дозволяє істотно підвищити корисні властивості різних страв. Високий вміст (більше 82%) олеїнової кислоти, позитивно впливає на здоров'я людини (зміцнює судини, надає їм еластичності), та є одним з головних властивостей високоолеїнової соняшникової олії, виробленої в Україні.

 • Соняшникова олія рафінована

 • Соняшникова олія нерафінована

  Нерафінована соняшникова олія має специфічний приємний аромат, вона більш темна, в порівнянні з рафінованою, і утворює осад при зберіганні.  Таку олію називають "живою", вона пахучіша, смачніша й корисніша. І чудово підійде для заправки салатів. Вона містить вітаміни А, D, Е і К, які підвищують опірність організму, оздоровлюють серце та судини, зміцнюють м’язи і кістки.

  Нерафінована олія збагачує Ваші страви смаком, ароматом та користю.